Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
16 Haziran 2017 17:06

Toshiba, Türkiye için kurumlar arası (B2B) PC aygıtlarını ve çözümlerini geliştirerek ticari bilgi işlem pazarına odaklandığı yenilenen stratejisini açıkladı.

BT distribütörü ve Ingram Micro şirketi olan Armada Bilgisayar ile ortaklaşa çalışan Toshiba, ülkedeki müşterilerinin mobilite, güvenlik ve güvenilirlik temelleri üzerine kurulan yenilikçi ürün çözümlerine erişim sağlaması için çaba göstereceğini belirtti.

Toshiba Europe GmbH, PC & Solutions EMEA Başkan Yardımcısı Maki Yamashita şu ifadeleri dile getirdi: "Ticari aygıt pazarındaki 30 yıllık deneyimimizle ticari zorlukları çözmek ve verim sağlamak genlerimizde var. Birkaç yıldır PC modellerimizle gelişmiş teknoloji çözümleri sağladığımız Türkiye piyasasında faaliyet göstermekteyiz. Yenilenen odak noktamız ise Türkiye’deki varlığımızı genişletmek ve yenilikçi teknoloji sağlayan, dijital dönüşüm ve mobil işgücü gibi trendlerin ortaya çıkardığı zorluklarla şirketlerin mücadele edebilmesine yardımcı olan lider B2B PC şirketi olarak kabul görmektir. EMEA’da yaptığımız yatırımların PC işimizin birincil bölgelerde ve sektörlerde büyümesini sağlayacak güçlü koşullar oluşturacağına inanıyoruz. Yenilenen stratejimize güveniyoruz ve Türkiye’de sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz".