Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
15 Haziran 2017 23:22
Survivor'da kim elendi? Survivor'da Kıbrıs'a kim gidecek? Survivor'da kim gitti? Berna Keklikler kimdir

Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Final haftasına girerken son elenen kişilerin kimler olacağı merakla bekleniyordu. 4 kişinin gideceği Kıbrıs'ta heyecan dolu anlar izleyicileri bekliyor. Peki Kıbrıs'a giden adaylar ve bu hafta elenen adaylar kimler olacak? İşte tüm detaylar haberimizde...

SURVİVOR'DA BERNA ELENDİ

Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim Berna Keklikler oldu 

Survivor'da heyecan dorukta. Ünlüler takımında kalan 5 kişi ile gönüllüler takımında kalan 2 kişi büyük bir mücadele veriyor. 

Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor. Bu hafta elenen isim Berna Keklikler oldu

İLK DOKUNULMAZLIK OGEDAY'IN

Bireysele dönen oyunlarda her kişiye 5 can verildi. 5 canla savaşan yarışmacılar dokunulmazlık için kıyasıya yarıştı. 

En çok canla finale kalan isimler Ogeday ve İlhan oldu. Ogeday İlhan Mansız'ı yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu.

ALP KIRŞAN AÇIKLADI

Eleme potasının nasıl şekilleneceğine açıklık getiren Alp Kırşan, '2 dokunulmazlık oyunu oynanacak. Ve sonrasında yarışmacıların hepsi tarafından isim yazılacak. En çok ismi çıkan ilk elenme adayı olacak. Dokunulmazlığı kazanan iki kişi de birer isim söyleyecek. Toplamda 3 kişi eleme potasına çıkacak ve biri adaya veda edecek' dedi.

ÜNLÜLER 5 KİŞİ, GÖNÜLLÜLER 2 KİŞİ

Survivor'ın başlarından bu yana büyük bir mücadele gösteren ünlüler takımı 5 kişi kalmayı başardı. Ancak gönüllüler tarafında durum biraz daha vahim. Sadece iki kişi kalan gönüllüler takımı adada tutunmaya çalışıyor.

SABRİYE: 'PERFORMANSIMI KÜÇÜMSEYENLERİN HEPSİ GİTTİ'

Sabriye adada verdiği röportajda performansını küçümseyenlerin kendisinden önce gittiğini ve kimsenin küçümsenmemesi gerektiğini dile getirdi.

İşte Sabriye'nin açıklamaları:

'Bir söz vardır bilir misiniz? Benden iyisi de mezarda gülüm diye. Benim performansımı bu zamana kadar küçümseyenlerin hepsi şuan yolu boylamış durumda. Yoldan aşmış durumdalar benden önce gidiyorlar. Hepsi gitti. 12 kez potaya girdim 12'sinde de çıktım. İnşallah finale de giderim, Kıbrısa'da giderim. Ne demişler kimseyi küçük görmeyeceksin burda kimseyi küçümsemeyeceksin'

Adem, Elif ve Sabriye'yi kıyasladı! "Senin burada daha fazla..."

Adem, barakada Sabriye ile Elif hakkında konuştu. Adem sonucu halkın belirlediğini ve Sabriye'nin Elif'ten daha çok seveni olduğunu söyledi.