Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
13 Haziran 2017 07:50
Survivor 2017'de bu hafta kim elendi?

Survivor 2017'de bir eleme heyecanı daha geride kaldı. İlhan, Ogeday, Elif ve Sabri'ye dörtlüsünden adaya veda eden isim elif oldu.

Survivor 2017'de Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdi. İsmi daha çok yazılan Sabriye haftanın üçüncü eleme adayı olmuştu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında bireysel sembol oyununu kazanan Adem, haftanın dördüncü eleme adayı olarak İlhan'ın adını söylemişti. Survivor 2017'de bir eleme konseyi daha geride kaldı. Elemeye çıkan 4 isimden biri olan Elif yarışmaya veda etti.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?

Önceki hafta yapılan dokunulmazlığı da kaybeden gönüllüler listeye Elif ve Gökhan Gözükan’ın adlarını yazdırdı. Toplu SMS’te alınan puanları hatırlatan Acun Ilıcalı önce haftanın birincilerini ve ödüllerini açıkladı ardından da yarışmaya Gökhan Gözükan’ın veda ettiğini duyurdu. Böyle gönüllülerde liderlik tartışması yaşayan Gökhan Gözükan ve Volkan adadan peş peşe ayrılan isimler oldu.

BU HAFTA SURVİVOR’DA NELER OLDU?

Peş peşe oynanan ödül oyunları Kıbrıs öncesi adada zorlu mücadelelerde yer alan yarışmacılara nefes aldırırken ödüllerin boyutlarının artmasıyla birlikte sinirler de gerilmeye başlandı. Sabriye ile Berna arasında yaşanan ilk krizde oyun sonrasında Sabriye’ye mimik ve yüz ifadeleri kullanan Berna, ünlüler takımı yarışmacısından sert bir yanıt aldı. “Eğer boksör olsaydın direk üstüne atlardım” diyen Sabriye, Berna’yı şaşırtırken Sabriye’nin açıklamalarının altında kalmak istemeyen Berna “Hadi atlasana” dedi. İkili diğer yarışmacılar ve ekip tarafından sakinleştirilirken adada zorlu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Süper lüks yat ile gezinti ödülü, A Milli takımın mücadelesini izleme ödülü ve Küba ödülü gibi seviyesi artan ödüller yarışmacıların motivasyonunu da arttırmaya devam etti.