Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
18 Temmuz 2018 15:02
Kalbimin Sultanı 6. son bölüm izle! - Kalbimin Sultanı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı?

Kalbimin Sultanı 6. son bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Yeni bölümde yanıtı beklenen en önemli soru ise Anna'nın Sultan Mahmud’a kendini nasıl affettireceği... İşte Kalbimin Sultanı son bölüm izleme linki, 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı sorusunun yanıtı ve ayrıntılar...

Kalbimin Sultanı 6. son bölümde heyecanın dozu yükseliyor. Bir dönem dizisi olarak değişik örgüsüyle izleyicinin dikkatini çeken Kalbimin Sultanı son bölümde cevabı en çok merak edilen soruAnna, kendini Sultan Mahmud’a affettirecek mi? Affettirebilirse bunu nasıl başaracak? Fragmanın son sahnesinde Sultan'ın Anna'ya ölüm haberi vermesi ve ölenin kim olduğu büyük merak konusu... Kalbimin Sultanı 7. yeni bölüm fragmanı dizinin sonunda yayınlanacak mı henüz belli değil ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda yer alan linkten izleyebilir, diziyle ilgili diğer gelişmelere yine haberimizin içinden ulaşabilirsiniz. 

KALBİMİN SULTANI 6. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KALBİMİN SULTANI 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KALBİMİN SULTANI 6. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kalbimin Sultanı 6. son bölümde gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. İşte son bölümde yaşanacakların özeti.. Anna, Amber Ağa’ya Sultan Mahmud’un odasına gitmesinin sebebini açıklamıştır. Fakat Hünkar bunu kimseye söylememesi konusunda onu ciddi bir biçimde uyarmıştır. Sırrı tutamayan Amber Ağa, üzüntüden odasına kapanan Hoşyar Sultan’a durumu anlatır. Hoşyar Sultan’ın aradığı çare ayağına gelmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın kuyusunu kazmak için derhal işe girişir. Önce haremdeki cariyelere, hadımağalarına, sonra da Enderun Ağalarına Anna’nın her yerde Sultan Mahmud’a Fransızca dersi verdiğini söylediğini, üstelik bununla övündüğünü söyler. Bu dedikodu kısa zamanda bütün saraya yayılır. Ağalar sonunda Sultan Mahmud’un huzuruna çıkıp bu durumla ilgili huzursuzluklarını dile getirirler.

kalbimin sultanı, kalbimin sultanı yeni fragman, kalbimin sultanı yeni bölüm fragmanı izle, kalbimin sultanı 6. son bölüm izle, kalbimin sultanı 7 fragman, kalbimin sultanı son bölüm izle, kalbimin sultanı 7. yeni bölüm fragmanı izle

Sultan Mahmud bu duruma çok sinirlenir. Anna ile derslerine son vermiştir. Anna çok pişmandır, çok üzgündür. Artık kaldığı odanın kendisine ait olmadığını, taşlıkta kalacağını öğrenir. Sultan Mahmud onu cezalandırmaktadır. Aralarındaki tüm münasebet bitmiştir. Anna, kendini Sultan Mahmud’a nasıl affettirecektir? Esma Sultan’ın planı ise kusursuz ilerler. Fettah Ağa’nın Halet Efendi tarafından bulunup saraya getirilmesi, Halet Efendi’nin yeniden saraydaki görevine dönmesini sağlamıştır. Sultan Mahmud’un ibret olsun diyerek Fettah Ağa’nın meydanda sallandırması ise yeniçerilerin toplu ayaklanması için kaçınılmaz olacaktır. Dimitri, Anna’yı yazdığı itiraf mektubunu değiştirerek bulunduğu zor durumdan kurtarmıştır. Dimitri’nin Anna’ya vereceği yeni muhbirlik görevi Anna’yı daha fazla çıkmaza sokar. Sultan Mahmud, kızı Saliha Sultan’nı eşkiyalardan kurtaran Civanmert’in heran göreve hazır olmasını söyler, hislerine hakim olamayan Saliha Sultan kibri ve duyguları arasında kalacaktır.

KALBİMİN SULTANI GEÇEN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kalbimin Sultanı son bölümde; Hoşyar Sultan Anna'nın mektubunda yazanları öğrenebilecek mi? Anna, Babasına kendisini affetmesini, muhbir olduğunu ve her şeyi Sultan Mahmud’a itiraf edeceğini yazdığı mektubu kaybetmiştir. Hoşyar Sultan, Anna’nın gizemini ortaya çıkartmakla kalmayıp saraydan da gitmesi için bu gizlenmiş mektupta ne yazdığını öğrenmeye kararlıdır. Sultan Mahmud’a olan duygularından kaçınmaya çalışan Anna, mektubun ortaya çıkması halinde herşeyin altüst olacağının farkındadır. Aksaf Arif ölmüş, son nefesinde Fettah Ağa’nın adını vermiştir. Heryerde aranan Fettah Ağa, ölmediğinden habersiz Esma Sultan ve Halet Efendi için büyük bir tehlikedir. Namık Paşa ise tüm bunlardan habersiz, “artık seni istemiyorum” diyen Esma Sultan’ı tekrar kazanmanın peşindedir. Saliha Sultan, Civanmert’in evinde babasına bir oyun oynamaya karar verir ve Civanmert’e kim olduğunu hatırlamadığını söyler. Ama oynadığı oyun Saliha’yı başka bir serüvenin içine atacaktır.

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANACAK MI?

Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanının dizinin bitiminde yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil. Ancak yayınlandığı andan itibaren sitemizden linkine ulaşıp izleyebilir fragmanına ve diğer ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

kalbimin sultanı, kalbimin sultanı yeni fragman, kalbimin sultanı yeni bölüm fragmanı izle, kalbimin sultanı 6. son bölüm izle, kalbimin sultanı 7 fragman, kalbimin sultanı son bölüm izle, kalbimin sultanı 7. yeni bölüm fragmanı izle