Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
08 Nisan 2017 13:07
İhlas Koleji öğrencisi resim yarışmasında ikinci oldu

Polis Teşkilatı'nın 172. Kuruluş yıl dönümü kapsamında düzenlenen resim yarışmasında Özel İhlas Mehmet Yoluç İlkokulu öğrencisi Gozel Jumabeyava İstanbul ikincisi oldu.

Henüz ikinci sınıf öğrencisi olan Gozel Jumabeyava, yapmış olduğu resmiyle ikinci olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Resim yapmayı çok sevdiğini ifade eden Jumabeyava ileride iyi bir ressam olmak için çok çalışacağını belirtti.

Özel İhlas Mehmet Yoluç İlkokul ve Ortaokul Müdürü Fatih Şahin öğrencileri Gozel Jumabeyava oldukça yetenekli olduğunu ifade etti. Jumabeyava’nın yeteneğine uygun olarak görsel sanatlar derslerinde kendisine destek olduklarını ifade eden Şahin, okul olarak öğrencilerinin yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen bir program izlediklerini vurguladı.

Yeltekin: “Çocuklarımızın yeteneklerini takip ediyoruz”

İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, yarışmada elde ettiği ikincilikten dolayı Gozel Jumabeyava’yı ve öğretmenlerini kutladı. Çocukların yeteneklerinin küçük yaşlarda keşfedilmesinin önemli olduğunu belirten Yeltekin, “Okullarımızda çocuklarımızın yeteneklerini takip ediyoruz ve uygun eğitim modeli oluşturuyoruz. Açmış olduğumuz sosyal ve sportif kulüplerle çocuklarımızın kendilerini daha rahat ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Yetenekleriyle başarılı olan Gozel ve diğer öğrencilerimizi destekliyoruz ve cesaretlendiriyoruz” diye konuştu.