Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
10 Ağustos 2018 17:49
Hadi ipucu SORU VE CEVABI | HADİ yarışma ipucusu  10 Ağustos (HADİ SORUSU)

Hadi ipucu SORU VE CEVABI | HADİ yarışma ipucusu 10 Ağustos (HADİ SORUSU) HADİ yarışmasına olan ilgi gittikçe artıyor. Kullanıcıları ve yarışmacıları hızla artan oyun para dağıtmaya devam ediyor. Peki bu akşamki Hadi İpucusu ne?

Hadi ipucu SORU VE CEVABI | HADİ yarışma ipucusu 9 Ağustos (HADİ SORUSU)Günde 2 kez oynanan yarışmaya ilgi oldukça yoğun. Sİtenin resmi sosyal medya hesabı her oyundan önce yarışmayla ilgili bir ipucu paylaşıyor.  Bugün oynanan öğlen oyunun da kazananlara para dağıtmaya devam etmişti. Bu akşam saat 20:30'da bir oyun daha var. Ve HADİ yarışması yeni ipucunu paylaştı. Ve tüm HADİ yarışmasının ipuçlarını bu haberimizden takip edebilirsiniz.

HADİ İPUCUSUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE 10 AĞUSTOS HADİ İPUCULARI

BANKER BİLO KONUSU NE?

Türk sinemasının klasiklerinden biri olan Banker Bilo, bir dönemin en büyük hareketi olan Almanya'ya göç dalgasını işliyor. Almanya'ya işçi olarak gitmenin hayallerini kuran Bilo ve onun gibi köylü gençler, köylüleri paragöz Maho tarafından toplanan paralarla hayallerindeki ülkeye gidebileceklerini zannederler. Ancak Maho, gençleri bir kamyonete doluşturup İstanbul'a gönderir. Kamyondan indikten sonra İstanbul'da olduklarını fark eden Maho intikam peşinde koşacak, kendisine yapılanın karşılığını kat kat fazlasıyla alacaktır. 

BANKER BİLO OYUNCULARI KİM? BAŞROLÜ KİM?

Türk sinemasının çınarı Ertem Eğilmez yapımı olan filmin başrollerinde İlyas Salman ve Şener Şen bulunuyor.