Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
21 Temmuz 2018 23:14
Ege’nin Hamsisi 2. yeni bölüm fragmanı yayında! - Ege'nin Hamsisi son bölüm izle

Yeni dizi Ege’nin Hamsisi dizisi 1. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Dizi komik ve eğlenceli sahneleriyle ilk bölümden ilgi çekti. Başrollerini İclal Aydın ve Uğur Çavuşoğlu'nun paylaştığı Ege’nin Hamsisi son bölüm izleme linki, genel bilgiler ve 2. yeni bölüm fragmanı haberimizin devamında..

Günlerdir heyecanla beklenen TRT1'in yeni dizisi Ege’nin Hamsisi ekran yolculuğuna başladı. Dizinin başrollerini İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Ege'nin Hamsisi dizisi eğlenceli ve komik ve sahneleriyle dizi severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizi yaz aylarının favori dizilerinden biri olmaya aday görünüyor. Dizinin ilk bölümünün ardından 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Ege'nin Hamsisi 1. bölüm izleme linki, 2. yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

EGE'NİN HAMSİSİ 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EGE'NİN HAMSİSİ 1. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EGE'NİN HAMSİSİ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizi Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasını konu ediniyor. Komik ve esprili sahneleriyle olduğu kadar duygu yüklü senaryosuyla da dikkat çekecek Ege’nin Hamsisi yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. 

ege'nin hamsisi, ege'nin hamsisi yeni bölüm fragmanı, ege'nin hamsisi yeni fragman, ege'nin hamsisi yeni bölüm fragmanı izle, ege'nin hamsisi son bölüm izle, ege'nin hamsisi 2. yeni bölüm fragmanı izle

Ege’nin Hamsisi dizisinin çekimleri, Karadeniz etabı, Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneysu ilçelerinde yapıldı. Dizinin Ege çekimleri ise bölgenin incisi İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta devam ediyor.