Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
14 Haziran 2017 17:13
Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. bölümü ile final yapıyor!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek final bölümünde vurulan Derin'in ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Dizi mutlu mu yoksa mutsuz bir sonla mı bitecek?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. yeni bölüm ile final yapacak. Kerem Bursin'in başrol oynadığı Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölümde Ali annesinden sonra sevdiği kadını da kaybetme ihtimali karşısında yıkılıyor.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gülce polise verdiği ifadede Şahin'i suçlar ve tutuklanmasına sebep olur. Tahliyesi yanan Şahin'in geri kalan ömrünü hapiste geçirme tehlikesi vardır. Tüm bu olanlar yüzünden Ali kendini suçlar. Babası hapisteyken şampiyon olup altın kemeri almanın hiçbir anlamı kalmamıştır. Derin ve Rauf, Ali'yi tekrardan motive edebilmek için uğraşırlar. Ancak işleri oldukça zordur. Çaresiz kalan Rauf Anne hapisteki Şahin'den yardım ister. Yiğit, Tekin'den intikam almak için şansını son bir kez daha deneyecektir. Her şeyi göze alıp tehlikeli bir oyuna soyunur. Gemiye Luigi'nin kaçak mallarını yükleyip polise ihbar eder.

Amacı Tekin'in tarihi eser kaçakçılığından hapsi boylamasıdır. Tekin ise Yiğit ve Belgin'den bir adım önde olmak için tedbirini çoktan almıştır. Ancak malları ortadan kaybolan Luigi'nin tepkisi çok sert olacaktır. Sonunda Şahin'in mahkeme günü gelip çatar. Gülce, Ali ve ailesinden intikam almaya kararlıdır. Ancak hiç hesapta olmayan biri işin tüm seyrini değiştirecektir. Büyük finale sadece 1 bölüm kala "Bu Şehir arkandan Gelecek"te çifte düğün telaşı var! Pek çok zorluğa aşklarıyla göğüs geren Ali ve Derin, sonunda mutlu bir aile olabilmek için nikah masasına oturur. Ancak onlarla birlikte birbirlerine olan sevgilerini ebedileştirecek bir çift daha vardır: Şahin ve Nesrin…Renkli görüntülerle ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatacak unutulmaz düğünde gerçekleşecek sürpriz bir gelişme ise izleyicileri şoke edecek.