Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
09 Ağustos 2018 22:19
Beşiktaş LASK Linz şifresiz veren kanallar hangileri?

Beşiktaş LASK Linz karşısında.Peki Beşiktaş LASK Linz maçı saat kaçta hangi kanalda? Şifresiz veren yabancı kanallar hangileri! Detaylar haberimizde.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Beşiktaş ile karşılaşacak. Peki Beşiktaş LASK Linz şifresiz veren kanallar hangileri? İşte konu ile ilgili bilgiler...

 Oliver Glasner: "Beşiktaş'a sürpriz yapmaya çalışacağız" 

LASK Linz Teknik Direktörü Oliver Glasner, Beşiktaş'a sürpriz yapmaya çalışacaklarını söyledi. UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Beşiktaş ile karşılaşacak olan LASK Linz'de mücadele öncesi Teknik Direktör Oliver Glasner ve takım kaptanı Gernot Trauner, Vodafone Park'ta düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın uluslararası tecrübeye sahip ve güçlü bir ekip olduğunu söyleyen Glasner , "Dersimize iyi çalıştık, detayları inceledik ve Beşiktaş'ın hatalarını tespit ettik. Maç için öngörülerimiz var ve buna göre hareket edeceğiz. Bizim de yakalayacağımız pozisyonlar olacak, bunları değerlendirmeye çalışacağız. Ödevimize iyi çalıştık. Şu anda oyuncularım dahi taktiğimizi bilmiyor. Beşiktaş'a sürpriz yapmaya çalışacağız" dedi. 

Yarın 40 bin kişi karşısında oynayacaklarını vurgulayan Linz'in teknik patronu, "Çok sesli bir ortam olacağını biliyoruz. Fakat stada, taraftara karşı değil Beşiktaşlı futbolculara karşı oynayacağız. Bizim rakibimiz 11 kişiden ibaret" sözlerini sarf etti.

Ayrıca, stadın zeminini inceleyen Avusturyalı teknik adam sahada yer yer bozulmaların olduğunu ve bu durumdan memnun kalmadığını ifade etti.

Gernot Trauner: "Motivasyonumuz iyi"

LASK Linz'in kaptanı Gernot Trauner ise, uzun süredir bu maça hazırlandıklarını belirterek, "Motivasyonumuz iyi. Deplasmanda oynayacağımız için taraftarların baskısı olacaktır ama her şey sahada neticelenecek. Burası çok gürültülü bir stat, dünyanın en sesli ortamı burada saha içinde anlaşamazsak vücut dilini kullanacağız" diye konuştu.  

Beşiktaş LASK Linz Maçını Canlı Yayınlaması Beklenen Yabancı Kanallar Listesi

BEŞİKTAŞ LASK LİNZ MAÇ BİLGİ EKRANINA ULAŞABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Be Sport 1(belgium)/Hd, beIN Sports Connetct EPANA, Benfica Tv2(BTV2), BT Sport 1/HD, Canal+Futbol/HD, Canal+ Sport (france), Canal + Sport (poland) / Hd, Daiema Sport 2 HD, Digi Sport 1 (Hun), Dolce Sport / Hd, ESPN Caribbean, Fox Sports (italy)/ HD, Futbol 1 (Ukranie), GO Sports 2 / Hd, / Hd, KAZ Sport, Lig tv3/HD, Ntv Plus Futbol 1 / HD, O2 Sport (cze), OLL TV Player, Sky Sport 2 (germany)/HD, Sport 1 (israel)/HD.