Görünüşe göre masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz.. Masaüstü görünümüne geçmek ister misiniz?

EVET HAYIR
11 Ekim 2017 17:01

Bayegan tarafından 12-13 Ekim tarihinde İstanbul'da düzenlenecek uluslararası sempozyumda, Türkiye ve dünya polimer sektörü ayrıntılarıyla gündeme taşınacak.

Bayegan tarafından 12-13 Ekim tarihlerinde düzenlenecek sempozyumda Türkiye ve dünya polimer sektörü masaya yatırılacak. Polimer sektörü 9 milyon tonu aşan toplam üretimi, 35 milyar dolarlık cirosu, 5 milyar dolara yaklaşan ihracatı ile ülke ekonomisine sağladığı katkının giderek artmakta olduğu belirtildi. Sempozyuma Türkiye'den 400 adet önemli sanayici ile birlikte İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği) PAGEV (Türk Plastik Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) başkanları da katılacağı bildirildi.

Diğer taraftan özellikle Körfez ülkelerinden büyük Petrokimya üreticilerinden olan National Petrochemical Industrialization Company (TASNEE), Oriental Petrochemicals Company (OPC) ve Egyptian Propylene & Polypropylene Company (EPPC) gibi ünlü şirketlerin üst düzey CEO ve üst düzey yöneticilerinin de sunum ve değerlendirmelerde bulunması beklendiği ifade edildi. Bunlara ek olarak Exxonmobil, Chemours, gibi önemli üreticilerin temsilcilerinin de sempozyumda yer alarak Türkiye ve dünya stratejilerini aktarmaları planlandığı söylendi. Global ve Türkiye olarak sektörler değerlendirme ve analizleri ile Icıs ve Chemorbıs’in katkı sağlaması da beklendiği bildirildi.